המודל העסקי

משקיעים כמו הגדולים

“אופק” דואגת לך כמשקיע מתוחכם לפיזור השקעות הן סקטוריאלי והן גאוגרפי ובכך יוצרת תיק השקעות, פורטפוליו, מגוון כאשר כל נכס אינו תלוי במשנהו.

הקרן תדאג שיהיה תזרים מזומנים, משכר דירה, כבר בחודש הראשון, כך שכל משקיע יהנה מתשואה מיד עם הצטרפותו להשקעה.

Horizon Group Real Estate Investment Portfolio
Horizon Group Real Estate Investment Business Model

“אופק” מאתרת נכסים להשקעה ובודקת את פוטנציאל התשואה שלהם, הן משכר דירה חודשי הן את אפשרויות ההשבחה של הנכסים והן את פוטנציאל עליית מחיר הנכס בשוק.

משמאותר נכס והאנליזה מראה שהנכס יניב לפחות 8% תשואה שנתית על ההון המושקע, משכר דירה, לאחר תשלומי החובה לרבות החזר המשכנתא ובנוסף פוטנציאל בהשבחת הנכס ועליית מחירי הנדל”ן, נכס זה נרכש על ידי “אופק”.

המודל החדשני בו מספר משקיעים פרטיים משתתפים יחד בהשקעות קטנות וגדולות, עם אפשרות להרוויח תשואה גבוהה מהממוצע, תוך ניהול ופיקוח מלא של מומחי “אופק” מאפשרת לך להכנס להשקעות במגרש של הגדולים בהשקעות נדל”ן מעבר לים.

Horizon Group Real Estate Investment Right way to success

זהות האנטרסים בין “אופק” למשקיעים. ככל שההשקעה מניבה רווח גדול יותר למשקיעים הן משכר דירה שוטף והן ממכירת נכסים במחיר גבוה יותר ,כך “אופק” מרוויחה יותר , הן כמשקיעה והן כחברה מנהלת.

חברת הניהול משקיעה בעצמה מכספיה בקרן, החברה חותמת על משכנתאות עם הבנק המלווה. המשקיע נהנה מהתשואה לרבות מכספי בנק שנטלה “אופק”. ובכך מבטיחה תשואה גבוה יותר ותשאף להגיע ל 18-20%* תשואה שנתית כוללת, על ההון המושקע

* – הערכה

Horizon Group Real Estate Investment Analysis

בחירת נכסים להשקעה

נכס שמאותר על ידי “אופק” להשקעה נבחן לעומק. הערכת שווי הנכס על ידי השוואה לנכסים אחרים באזור – בדיקת שוק כמקובל בארה”ב. קבלת דו”ח נאותות חיצונית לגבי מצב הנכס ואנליזה כוללת של האנליסטים של “אופק”. לכל נכס נרכש תיק נכס, פתוח ושקוף.

כבכל השקעה קיימים גם סיכונים והתשואה אינה מובטחת לכן תגוון “אופק” את הנכסים הנרכשים ותיצור תיק נכסים סולידי למשקיעים.

דילוג לתוכן