אודות קבוצת אופק

קבוצת “אופק” היא קבוצת חברות אמריקאיות הממוקמות במדינת פלורידה. הקבוצה פעילה החל משנת 2007 ובין היתר עוסקת הקבוצה בהשקעה וניהול נכסי נדל”ן מניבים.

 

Investment Meeting Real Estate

מי אנחנו?

בקבוצת “אופק” אנשי נדל”ן ותיקים, מקצועיים ומנוסים, אנליסטים ומנהלי השקעות המחוייבים להצלחת הקבוצה והפרוייקטים נבחנים בקפידה רבה.

“אופק” מנוהלת בסטנדרטים אמריקאים, מקצוענות ללא פשרות, שקיפות מלאה ותיק השקעות מגוון וסולידי. תוך שמירה על רווחיות עולה למשקיעים.

מה עושה עבורך קבוצת אופק?

“אופק” תאתר, תבדוק, תרכוש, תשפץ, תפתח, תבנה, תשכיר, תגבה שכר דירה, תדווח ותנהל עבורך את כל הנכסים ביעילות, מקצועיות, שקיפות ואמינות כך שאינך מחויב להגיע לארה”ב. אולם “אופק” תשמח אם בהגיעך לארה”ב, תרצה לבקר בנכסים שבבעלותך.

למי זה מתאים?

“אופק” מציעה אלטרנטיבה אמיתית להשקעה עבור משקיעים שמאמינים כי קיימת אפשרות לתשואות גבוהות יותר לכספם ובסיכון מוגבל.

Horizon Group Real Estate Investment Remodel
real estate Investment goals and objectives

מטרות ויעדים

קבוצת “אופק” שמה לה למטרה: רכישת נכסי, דלא ניידיי, להשקעה ולפיתוח בארה”ב, באמצעות מינוף ההון העצמי, לאורך זמן, וכן הגדלת תיק ההשקעות באופן מתמיד, תוך הקפדה על גידול התשואה השוטפת בהתאם לצמיחת תיק ההשקעות לאורך שנים.

השקעתך בידיים הנכונות!

הצוות המקצועי של  “אופק” עומד תמיד לרשותך

  • דוחו”ת תקופתיים ושנתיים יוגשו במועדם, ותשלומי מיסים מקומיים ופדרלים יערכו על ידי משרד רואי-חשבון אמריקאי המפקח באופן מקצועי על פי חוקי המקום.

  • לצד כל אלה פועלת מערכת קשרי משקיעים שמלווה כל משקיע בשרות אישי, מקצועי ויעיל.

  • ההשקעה שלך מופקדת בחשבון נאמנות של עו”ד ישראלי מוכר והוא אחראי להעבירה ל”אופק” למטרה לשמה הופקדה.הוא הנאמן שלך.

  • “אופק ” מלווה על ידי משרד עו”ד אמריקאי ידוע ומוכר . תפקידו הוא לבדוק התכנות משפטית של כל עסקה ולוודא קלוזינג ורישום על פי החוק, ברשם המקרקעין, על שם המשקיעים.

דילוג לתוכן